skip to Main Content
+48 516 569 933 sklepellocal@gmail.com
Viñola to sklep dedykowany nie tylko wielbicielom wina, ale i pasjonatom kultury i tradycji Hiszpanii. Jakkolwiek specjalizujemy się w sprzedaży win i tradycyjnych hiszpańskich produktów regionalnych, nie chcemy być – i nie jesteśmy – tylko sklepem. Staramy się być obecnymi wszędzie tam, gdzie mają miejsce spotkania z szeroko pojętą hiszpańską kulturą, językiem i tradycjami. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu smak Hiszpanii jako kraju doskonałego wina i jedzenia.

Spiritus movens naszego przedsięwzięcia jest Inigo Cordon Moreno, Hiszpan pochodzący z Navarry, regionu słynącego z doskonałej kuchni i wielowiekowych tradycji winiarskich. Nasza oferta jest staranie selekcjonowana, najczęściej bezpośrednio w Hiszpanii, czym zajmuje się osobiście Inigo.

Dzięki temu dysponujemy winami pochodzącymi z małych, często rodzinnych winnic, zdecydowanie nie będącymi produkcją typowo komercyjną. Jednocześnie mamy w ofercie ponad 200 win pochodzących z blisko 40 winnic i kilkunastu apelacji. Każdego roku staramy się odwiedzić przynajmniej kilka z nich, także naszych klientów zapraszając do wycieczek i uczestnictwa w winobraniu.

Wszystkie nasze wina oraz produkty kuchni regionalnej znajdą Państwo w Poznaniu  w naszym sklepie / tapas barze Barrio  mieszczącym się w Poznaniu przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego 13 oraz tapas barze Pika Pika na ulicy Zamkowej 5, gdzie w przyjemnej atmosferze zawsze chętnie porozmawiamy o winach i samej Hiszpanii.  Organizujemy tam także regularne comiesięczne degustacje oraz spotkania z kulturą i kuchnią Półwyspu Iberyjskiego.

Wszystkich zainteresowanych naszymi winami oraz produktami zpoza Poznania  zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Istnieje możliwość wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całego kraju.
Back To Top